השירותים שלנו

 

השכרת ביגוד מקצועי לכלל הענפים במשק

 

אנו מתמחים בהשכרת ביגוד מקצועי לכלל הענפים במשק, תוך התייחסות לצרכים המדויקים של כל ענף וענף.

הניסיון שלנו מאפשר לנו להיות גמישים ולתת שירות גם למקומות קטנים מאוד אך גם למקומות גדולים מאוד.

בנוסף, אנו מתמחים בביגוד מקצועי לחדרים סטריליים, לחדרים אנטי סטאטיים ועוד.

נשמח להגיע אליכם ללא כל התחייבות ולאפיין את הצרכים המדויקים שלכם.

כביסה לביגוד מקצועי

 

שנים רבות של ניסיון הפכו אותנו למומחים בכביסה של ביגוד מקצועי. בפועל הדבר בא לידי ביטוי ביכולת שלנו להגיע כמעט מסביב לשעון על מנת לאסוף את הסחורה, להכניס אותה לתהליך מדויק ומבוקר וכן להחזיר את הכביסה כשהיא נקיה, מקופלת ומריחה טוב.
המים במכבסה הינם מים רכים (ללא אבנית) דבר המגביר את איכות ניקיון הכביסה. במכבסה מספר נקודות בקרת איכות (מחלקת כביסה, גיהוץ, קיפול ואריזה) על מנת שהמוצר הסופי יהיה באיכות גבוהה ביותר.

אנחנו פה לכל שאלה.

כביסה לחדר נקי

 

לא כל מכבסה מקצועית ככל שתהיה מסוגלת לתת שירותי כביסה לחדרים נקיים, בפועל יש לעמוד בתקנים מחמירים מאוד תוך כדי נקיטת פעולות שמאפשרות משנה זהירות לאורך כלל התהליך החל משלב האיסוף, המשך בשלבי הטיפול בכביסה וכלה באספקת הכביסה לנקודת היעד.

אנו משתמשים במיטב החומרים להבטחת כביסה נקייה הכוללת חיטוי אנטי בקטריאלי, בעזרת מערכות מחשוב מתקדמות, חדרים נקיים, ומערכות עיקור.

רוצים להיות לקוחות שלנו ? נשמח לשמוע מכם.

כביסה אנטיסטטית

 

כאשר העניין נוגע לכביסה אנטי סטטית, הזהירות צריכה להיות כפולה ומכופלת, ההבנה כי כביסה אנטי סטאטית אמורה להגיע למקומות שבהם אין התפשרות על ׳פסיק׳ הביאה אותנו למקצוענות שאין דומה לה, שימוש בציוד המתקדם ביותר ושוב - לצד תקנים מחמירים מאפשר לנו להבטיח לקהל היעד אשר צורך כביסה מהסוג הזה - לסמוך עלינו בעיניים עצומות.

הכביסה מתבצעת באמצעות מכונות נירוסטה מיוחדות ולפי הדרישות המחמירות ביותר לשמירה על ניקיון הביגוד והתכונות האנטיסטטיות שלו בשימוש של: מים מסוננים REVERS OSMOSIS חומר כביסה NON IONIC חומר כביסה בסיסי בין 6.5-7.5 PH ללא כלור -לשמר את הסיבים המוליכים הגנה מחשמל סטטי, כל פריט נבדק חשמלית לאחר כל כביסה ע"י ציוד מכויל לפי התקן. כל הפריטים מסומנים בברקוד המאפשר שליטה על המוצר.

הזמינו אותנו לבקר אתכם על מנת לתת גם לכם שירות מעולה.

כביסה סטרילית

 

כביסה סטרילית כשמה כן היא - צריכה לשרת מקומות ונקודות שבהם חוסר סטריליות יכולה לעלות בבריאות ולעתים בחיי אדם, בהחלט לא מקום לפשרות. הציוד שלנו מאפשר לנו לתת התחייבות כי מה שיצא מהמכבסה שלנו עומד בתקנים ובצרכים.

אתם מוזמנים לנסות אותנו.