מכבסת חמשת הפסים

 

ניסיון, מקצוענות, תקנים מחמירים

 

 

השכרה וכביסה לטקסטיל מעל 25 שנה

 

 

מכבסת חמשת הפסים מבצעת השכרת ביגוד מקצועי וכביסה לטקסטיל מעל 25 שנה בישראל, בפריסה ארצית, עם לוגיסטיקה מדויקת, בקרת איכות גבוהה, ושרות ללא תחרות לחברות המובילות במשק. אנו מבצעים:

  • השכרת ביגוד מקצועי לכלל הענפים במשק

  • כביסה לביגוד מקצועי

  • כביסה לחדר נקי

  • כביסה אנטיסטטית

  • כביסה סטרילית

חטיבת החדרים הנקיים

חטיבת החדרים הנקיים משתרעת על שטח של כ- 300 מ"ר ומאובזרת במכונות חדישות ביותר. הכביסה מתבצעת באמצעות מכונות נירוסטה מיוחדות ולפי הדרישות המחמירות ביותר לשמירה על ניקיון הביגוד והתכונות האנטיסטטיות שלו בשימוש של: מים מסוננים REVERS OSMOSIS  חומר כביסה NON IONIC חומר כביסה בסיסי בין 6.5-7.5 PH ללא כלור -לשמר את הסיבים המוליכים הגנה מחשמל סטטי, כל פריט נבדק חשמלית לאחר כל כביסה ע"י ציוד מכויל לפי התקן. כל הפריטים מסומנים בברקוד המאפשר שליטה על המוצר. חטיבת החדרים הנקיים חרטה על דיגלה העסקת עובדים עם צרכים מיוחדים ובכך תורמים להשתלבותם בחברה, ומאמינים בשוויון הזדמנויות.

השירות הטוב ביותר

 

 

החברה דוגלת בהענקת השירות הטוב ביותר ללקוחותיה, לפיכך השירות נעשה בהתאמה לבית העסק על פי דרישות הלקוח וצרכיו והפקת תוכנית חסכונית, יעילה ואיכותית ממדרגה ראשונה.

האיכות הגבוהה ביותר

 

אנו משתמשים במיטב החומרים להבטחת כביסה נקייה הכוללת חיטוי אנטי בקטריאלי, בעזרת מערכות מחשוב מתקדמות, חדרים נקיים, ומערכות עיקור.
המים במכבסה הינם מים רכים (ללא אבנית) דבר המגביר את איכות ניקיון הכביסה. במכבסה מספר נקודות בקרת איכות (מחלקת כביסה, גיהוץ, קיפול ואריזה) על מנת שהמוצר הסופי יהיה באיכות גבוהה ביותר.